Wzmacniamy zdrowie i naturalne piękno

O klinice

CENTRUM MEDYCZNE IMICARE PRESTIGE

 

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób związanych z wiekiem. Prowadzimy terapie zaburzeń odżywiania takich jak: anoreksja, bulimia, nadwaga i otyłość. Realizujemy program rehabilitacji u pacjentów po przebytym COVID-19, a także po urazach sportowych oraz w przebiegu chorób zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologiczne twarzy i cała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i na zlecenie lekarzy. Wzmacniamy mięśnie szkieletowe poprzez stymulację unikalną technologią FMS (functional magnetic stimulation), a także poprzez treningi EMS (electric muscle stimulation). Poprzez optymalizację wagi pacjenta i usuwanie zbędnych kilogramów zapobiegamy uszkodzeniu stawów i kręgosłupa i zmniejszamy dolegliwości bólowe.

Centrum Medyczne IMICARE PRESTIGE świadczy usługi na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi lekarzami. W naszej ofercie znajdziesz konsultacje lekarzy specjalistów wraz z diagnostyką laboratoryjną oraz kardiologiczną. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu do badań HOLTER RR i EKG. Prowadzimy szybką diagnostykę COVID-19 gdzie podczas wizyty otrzymasz wynik testu wraz z certyfikatem dla podróżnych oraz na życzenie pacjenta wpis do Internetowego Konta Pacjenta tzw. Unijny Certyfikat Covidowy.

W naszym Centrum wykonasz szereg zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych takie jak: laser FRAXEL, HIFU Ultraformer, Plazma Fraxel, laser IPL/DPL, laser do usuwania naczynek i tatuaży oraz depilację 3D. Pod nadzorem lekarzy i kosmetologów wyleczysz trądzik, usuniesz blizny potrądzikowe i zbędne owłosienie, zmniejszysz cellulit, rozstępy skóry oraz blizny, a także usuniesz tatuaż czarny i kolorowy. W ofercie posiadamy zabiegi odmładzające takie jak: peelingi, kawitacja, mezoterapia mikroigłowa i igłowa oraz mezoterapia z wykorzystaniem własnego osocza bogatopłytkowego i fibryny, oczyszczanie wodorowe, analiza skóry przy pomocy skanera 3D. Gwarantujemy szereg promocji i przystępne ceny, a także usługi w systemie ratalnym.

Nasz zespół rehabilitantów oferuje skuteczne zabiegi w schorzeniach narządu ruchu oraz rehabilitację pocovidową. Specjalizujemy się w: mobilizacji mięśniowej i stabilizacji mięśniowej kręgosłupa, stawów krzyżowo-biodrowych, skroniowo-żuchwowych, mobilizacji stawów międzykręgowych, indywidualnych terapiach przeciwbólowych i przeciwzapalnych przy pomocy lasera wysokoenergetycznego i TECAR RF. Wykonujemy zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej wspomagająca procesy leczenia oraz regeneracji ścięgien i tkanki miękkiej także eliminuje ból, przyspiesza gojenie oraz przywraca mobilność.

Prowadzimy diagnostykę laboratoryjną, leczenie i rehabilitacje oraz wykonujemy masaże i zabiegi odmładzające, odchudzające i wzmacniające mięśnie oraz treningi EMS i ćwiczenia indywidualne korzystając z najnowszych i skutecznych urządzeń. W zabiegach odmładzających na twarz i ciało stosujemy wiele nowych technologii takich jak HIFU mikro i makro, lasery do depilacji i usuwania naczyniek oraz tatuaży, wypełniacze i stymulatory tkankowe, endermomasaż Cellushape, termomechaniczną ablację IRON Fraxel , zestaw do osocza PRP i fibryny oraz autologicznych wypełniaczy, IMIrevieve FMS i EMS , TECAR , fala uderzeniowa i radiowa, oczyszczanie wodorowe a także koreańskie linie kosmetyków i wielu innych technologii. Prowadzimy diagnostykę i leczenie nadwagi oraz otyłości i dietoterapię. Oferujemy dożylne terapie uzupełniające niedobory oraz zabiegi wspomagające leczenie m.in. przy pomocy ozonu oraz inhalacji wodorem molekularnym. Centrum Medyczne IMICARE PRESTIGE Pasowicz Concept Clinic to holistyczny ośrodek profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych oraz związanych z wiekiem.

Imicare prestige

Nasze lokalizacje

Imicare Prestige Kraków
Wrocławska 43A/57
30-011 Kraków
+12 35 21 221
Imicare Prestige Warszawa
ul. Puławska 41 lok. 1/15
02- 508 Warszawa
+22 29 07 908