Promocje w IMICARE PRESTIGE

Pakiety EMS i FMS

W naszym centrum oferujemy trening EMS (Electric Muscle Stimulation) przy użyciu nowatorskich osobistych kombinezonów IMIrevive Smart EMS. 🔥 Zapisz się już dziś na bezpłatny dobór ubioru na którym fizjoterapeuta pokaże zalety i dokona kwalifikacji do treningu oraz zakupisz osobisty ubiór treningowy oraz pakiet startowy! Promocyjne oferty PRESTIGE i pakiety do końca czerwca!

Nasze pakiety

Trening EMS = 20 min treningu + 10 min rozgrzewka. Trening wykonywany jest 1-2 razy w tyg. W zależności od stażu treningowego.

Zalety zakupu pakietu PRESTIGE EMS I FMS

  • opieka fizjoterapeuty (bezpieczeństwo i gwarancja zdrowego treningu)
  • obiektywne pomiary na wadze Tanita (Pomiar parametrów takich jak całkowita masa ciała, ilość tkanki mięśniowej, tłuszczowej w organizmie, stopień nawodnienia)
  • trening we własnym kombinezonie (bezpieczeństwo i higiena)
  • $500 of Physician Grade
  • Skin Care Products
  • 5 Contour Facials
  • 3 mls of Refyne/Defyne
  • 20 Units of Botox®
  • Vibraderm With Infusion

Rodzaje Pakietów

Pakiet EMS SMART

Tylko do końca sierpnia cena promocyjna pakietu 1200 PLN zamiast 2400 PLN.

20 treningów EMS  to pakiet na dobry start i spokojne rozpoczęcie przygody z treningiem EMS. Do wykorzystania przez 6 miesięcy.

 

Pakiet PRESTIGE

Tylko do końca sierpnia cena promocyjna pakietu 2400 PLN zamiast 4200 PLN.

10 treningów EMS (w tym opcjonalnie 1 trening na zewnątrz), 6 FMS, pomiar składu ciała na wadze Body Analyse System, na rozpoczęcie, zakończenie serii treningów, a także przed każdym treningiem na życzenie klienta  to najbardziej rozwinięty pakiet treningów wzmacniających mięśnie i opieki fizjoterapeutycznej, który jest rozwiązaniem kompleksowym na wzór przygotowania sportowców wyczynowych. Pozwala efektywne spalanie kalorii dzięki treningom EMS, ujędrnienie ciała przy użyciu zabiegów FMS i utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia poprzez nadzór fizjoterapeuty. Dodatkowo jeden z treningów możemy odbyć na świeżym powietrzu na terenie Błoń, bądź parku Jordana.

Pakiet PRESTIGE FIT

Tylko do końca sierpnia cena promocyjna pakietu 2880 PLN zamiast 4960 PLN.

8 treningów EMS (w tym opcjonalnie 1 trening na zewnątrz), 8 zabiegi FMS + pomiar składu ciała na wadze Body Analyse System, na rozpoczęcie i zakończenie serii treningów + 2 x 60 min. konsultacja u fizjoterapeuty. Pakiet PRESTIGE FIT jest pakietem optymalnym dla modelowania sylwetki i utraty zbędnej tkanki tłuszczowej, który zawiera w sobie korzyści zarówno treningu EMS jak i FMS, oraz daje możliwość opieki fizjoterapeuty. Dodatkowo jeden z treningów możemy odbyć na świeżym powietrzu na terenie Błoń, bądź parku Jordana.

Ready to Get Started?

Call Us:

00-123-456-89

Click Here:

Send Enquiry